Ανακαινισμένο εκ βάθρων το 2024, πολυτελές, με υψηλής ποιότητας κουζίνα και μπάνιο, αυτόνομη θέρμανση, πλήρως κλιματιζόμενο, με έργα τέχνης και design items, θέα προς Υμηττό, 10' από μετρό Πανόρμου, λεωφορεία Ψυχικού 651, 036 και Πολυγώνου 224, δυο βήματα από το Αττικό Άλσος και το Ψυχικό. Πρόσβαση στο καθιστικό του κήπου για χαλάρωση. Πλήρως επιπλωμένο και εξοπλισμένο, καφετιέρα Nespresso, όλες οι ηλεκτρικές συσκευές (ψυγείο, πλυντήριο, κουζίνα, κλπ.). Μόνο τα ρούχα σας χρειάζετε να φέρετε.