ΧΤΙΖΟΥΜΕ ΤOΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΖΕΙΣ
Θέλεις να ζεις τον παλμό της πόλης, σε μια γειτονιά όπου όλα να είναι προσβάσιμα, όλα να είναι κοντά σου. Το σχολείο των παιδιών, οι απογευματινές τους δραστηριότητες, τα καταστήματα, οι υπηρεσίες. Θέλεις να κινείσαι περπατώντας, θέλεις να την ζεις την πόλη σου. Ταυτόχρονα, θέλεις το σπίτι σου να είναι η φωλιά σου, ο χώρος που κινείσαι, ξεκουράζεσαι, απομονώνεσαι, αλλά και συμβιώνεις αρμονικά. Το Nest είναι για σένα – διάλεξε τη δική σου φωλιά!
www.koumanis.com