Ημιυπόγειο 55 τ. μ. με μεγάλο ακάλυπτο χώρο ως βεράντα σε πολύ καλή τοποθεσία δίπλα στο άλσος σε πολύ ήσυχη περιοχή κοντά στο μετρό Μεγάρου Μουσικής, κοντά στην Πανεπιστημιούπολη, που το κάνει ιδανικό και για φοιτητές αλλά και για μια μικρή οικογένεια. Δίπλα στην λαική επί της Διοχάρους που γίνεται κάθε Παρασκευή αλλά κοντά και στα μεγάλα νοσοκομεία της Αθήνας. Με κεντρική θέρμανση Φυσικό Αέριο και ελάχιστα κοινόχρηστα. Φρεσκοβαμμένο και πεντακάθαρο.