Γκαρσονιέρα πλήρως ανακαινισμένη το 2024 , 3 ου ορόφου, με 1 υ/δ, χολ, κουζίνα και μπάνιο. Θέρμανση: πετρέλαιο και κλιματιστικό . Δάπεδα παρκέ, πλακάκι, και μωσαϊκό. Ντουλάπα ευρύχωρη. Διαθέτει μπαλκόνι. Σε ήσυχη προσεγμένη πολυκατοικία. Πλησίον Πατησίων (2 λεπτά με τα πόδια), super market, καφετέριες, σταθμό τρένου πλατείας Βικτωρίας και όλα τα ΜΜΜ της Πατησίων. Πλησίον , Ο. Π. Α. (ΑΣΟΕΕ) και ΙΕΚ. Διεύθυνση Καλύμνου 44