80 μ. από την πλατεία και 100 μ. από το Άλσος, ρετιρέ διαμέρισμα 105 τμ 5ου ορόφου, πλήρης ανακαίνιση, 2 υ/δ με καινούρια παρκέ και ντουλάπες, 2 μπάνια με καινούρια είδη υγιεινής και εντοιχισμένες μπαταρίες, κλιματισμός, ηλιακός, καινούρια κουζίνα με εντοιχισμένες ηλεκτρικές συσκευές, νέες υδραυλικές και ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις, πόρτα ασφαλείας, σίτες, καινούρια εγκατάσταση αυτόνομης θέρμανσης με φυσικό αέριο. Διαθέσιμο από 25/7. Μεσίτες αποκλείονται.