Εξαιρετικό διαμέρισμα στο παράδρομο της παραλιακής στο Ελληνικό. Μία από της αναπτυσσόμενες περιοχές των Νοτίων Προαστίων. Είναι μέσα σε μία πολύ μεγάλη έκταση, σαν πάρκο, όπου έχουν κτιστεί 4 συγκροτήματα με 8 διαμερίσματα το κάθε ένα.
Έχουν θυρωρό, κάμερες, συναγερμό, πισίνα και γυμναστήριο. Δεν ακούγεται σχεδόν καθόλου ο θόρυβος από την παραλία γιατί μεσολαβούν πάρα πολλά δένδρα. Η θάλασσα απέναντι είναι υπέροχη για κολύμπι.
Το διαμέρισμα είναι σε πολύ καλή κατάσταση και η τιμή του, μία πολύ μεγάλη ευκαιρία. Επίσης, ο ιδιοκτήτης αφήνει με πολύ λίγη διαφορά στην τιμή, όλα τα έπιπλα, όλες τις ηλεκτρικές συσκευές και τα χαλιά, τα οποία είναι χειροποίητα από το Ιράν και είναι πολλά.
Πώληση, Διαμέρισμα, Μπάνια: 2, WC: 1, Εμβαδόν: 200 τ.μ., Δωμάτια: 3, Έτος κατασκευής: 2006, Εξοχική κατοικία, Κλιματισμός, Πισίνα, Θέα, Βεράντα, Ασανσέρ, Επιπλωμένο, Τζάκι, Κήπος, Εσωτερική σκάλα, Πόρτα ασφαλείας, Ηλιακός θερμοσίφωνας, Συναγερμός, Αποθήκη, Θέση στάθμευσης, Όροφος: 2ος, Πρόσοψης, Επιτρέπονται κατοικίδια, Τέντα, Φωτεινό, Κουζίνες: 1, Κουφώματα: Αλουμινίου, Τύπος δαπέδων: Ξύλο, Πρόσβαση για ΑΜΕΑ, Θέρμανση: Αυτόνομη θέρμανση, Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο, Πρόσβαση από: Άσφαλτο, Ζώνη: Οικιστική ζώνη, Επενδυτικό, Ενεργειακή κλάση: Γ, Εμβαδό Μπαλκονιών: 30, Απόσταση απο θάλασσα: 50, Μηνιαία κοινόχρηστα: 250