Σε καταπράσινο και ήσυχο σημείο της Φιλοθέης, ανακαινισμένο διαμέρισμα 70 τ.μ., 1ου ορόφου, κατασκευής 1978. Αποτελείται από φωτεινό χώρο υποδοχής με τζάκι, κλειστή κουζίνα, 1 υπνοδωμάτιο και 1 μπάνιο. Το διαμέρισμα διαθέτει όμορφη φαρδυά βεράντα μέσα στο πράσινο, κουφώματα αλουμινίου, διπλά τζάμια, ξύλινα δάπεδα, αυτόνομη θέρμανση με ατομικό λέβητα φυσικού αερίου, αποθήκη και 1 στεγασμένη θέση στάθμευσης.