113 τμ. Οροφοδιαμερισμα, 2 Οροφου, Ετος Κατασκευης 2003. Αποτελείται από: Σαλονι με Κουζινα ενιαιος χωρος – 2 Υπνοδωματια – Μπανιο – Wc. Θερμανση – Κεντρικη με Θερμιδομετρηση Πετρελαιου και 2 Κλιματιστικά. Ηλιακο. Θέση Παρκινγκ στην Πυλωτη. Αποθήκη για τα Ξύλα. Περιοχη κοντα στο Κτελ της Κατερινης. Απαγορευονται τα Κατοικιδια. (Προτιμηση μόνο Δημόσιοι Υπάλληλοι).
Το γραφείο μας δραστηριοποιείται στις αγοραπωλησίες και μισθώσεις επαγγελματικών και οικιστικών ακινήτων καθώς και οικοπέδων εντός του νομού Πιερίας, με συνέπεια και αποτελεσματικότητα.
Αποτελούμε μια ξεχωριστή παρουσία στον χώρο των μεσιτικών συναλλαγών και μαζί με τους συνεργάτες μας θα βρούμε το ιδανικό ακίνητο ακόμα και στον πιο απαιτητικό αγοραστή.
Εκτός από τα ακίνητα που υπάρχουν στην ιστοσελίδα μας διαθέτουμε και αρκετά άλλα τα οποία όταν επικοινωνήσετε με το γραφείο μας θα σας ενημερώσουμε λεπτομερώς για τα στοιχεία του διαμερίσματος, οικοπέδου ή και επαγγελματικού χώρου που εσείς θέλετε.
Μέσα από την ιστοσελίδα μας θα δείτε όμορφα τοπία του νομού μας και επίσης θα βρείτε χρήσιμες πληροφορίες που θα σας βοηθήσουν και θας σας καθοδηγήσουν ως προς την απόκτηση, πώληση ή ενοίκιαση του ακινήτου σας.