Γκαρσονιέρα- στούντιο είκοσι έξι τετραγωνικών μέτρων στον δεύτερο όροφο της πολυκατοικίας.Είναι πλήρως ανακαινισμένη και πρωτοκατοίκητη μετά την ανακαίνιση με ανοιχτό ορίζοντα. Διαθέτει γωνιακή καμπίνα με στήλη ντουζ στο μπάνιο , θερμοκρεμαστρα, όπως επίσης καινούρια ντουλάπια κουζίνας, καινούρια ντουλάπα, κλιματιστικό inverter τελευταίας τεχνολογίας 12.000 btu, πλυντήριο και πόρτα ασφαλείας. Διαθέτει δωρεάν WIFI. Κοινόχρηστα 15€ το μήνα. ιδανικό για φοιτητές -τριες . Δέκα λεπτά με τα πόδια από τα ψηλά Αλώνια και είκοσι λεπτά από την πλατεία Γεωργίου. Δίπλα στη στάση του λεωφορείου 2 για ΤΕΙ και κέντρο. Οι φωτογραφίες αντιπροσωπεύουν την πραγματικότητα