Κωδικός ακινήτου: 15-7488 - Γλυφάδα Τερψιθέα ΠΩΛΕΙΤΑΙ διαμέρισμα στον 2 ο όροφο συνολικής επιφάνειας 73 τ.μ. . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο . Είναι κατασκευασμένο το 1978 με ενεργειακή κλάση Ε και διαθέτει θέρμανση αυτόνομη - πετρελαίου, απεριόριστη θέα, κουφώματα αλουμινίου, πατώματα από μάρμαρο και ξύλο, πόρτα θωρακισμένη, εντοιχιζόμενες ντουλάπες, αποθήκη , κήπο, A/C, διπλά τζάμια, σκαλιά εισόδου, ανοιχτωσιά - Τιμή: 180.000 €
Ιδανικό για επένδυση με πολύ καλή απόδοση και μικρές αλλαγές υπάρχει δυνατότηα προσφοράς ανακαίνισης από το γραφείο μας!
Διαμέρισμα 2ου ορόφου με 1 υπνοδωμάτιο και δυνατότητα χρήσης 2ου με βεράντα ή χρήση καθιστικού χώρου , υπάρχει προεγκατάσταση ηλιακού θερμοσίφωνα αλλά όχι εγκατεστημένος ηλιακός , 1 Μπάνιο/α, Θέρμανση: Αυτόνομη Πετρελαίου, Θέα: Βουνό αλλά και Θάλασσα, Έτος κατασκευής: 1970 Δάπεδα: Πατώματα + Πλακάκια, Kουφώματα: Ξύλινα, Χωρίς Κοινόχρηστα, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Γωνιακό, η προσθήκη του ορόφου είναι του 2000
* Δεν διατίθεται ασανσέρ
Σημείωση : Η υπόδειξη του ακινήτου γίνεται με ενυπόγραφη εντολή υπόδειξης (ψηφιακά ή δια ζώσης) και κατόπιν με προγραμματισμένο ραντεβού όπου είναι προϋπόθεση - η υπόδειξη της αστυνομικής ταυτότητας και τα πλήρη στοιχεία του προσώπου ή της εταιρείας όπως και του Α.Φ.Μ. , σύμφωνα με τον Ν.4072/11-4-2012 ΦΕΚ 86 Α'.
Cosy House | Real Estate & Renovations
Μεσιτικό Γραφείο & Ανακαινίσεις
www.cosyhouse.gr | www.cosyhouse.estate
Τηλέφωνo επικοινωνίας
211 18 45000 - 211 199 1246
για παρόμοια ακίνητα όπως το συγκεκριμένο ή περισσότερα μπορείτε να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας www.cosyhouse.estate
Για αιτήσεις ζήτησης ή ανάθεσης επισκεφτείτε το www.cosyhouse.gr ή βρείτε μας και στο Facebook www.facebook.com/properties.cosyhouse να μιλήσετε με κάποιον εκπρόσωπο του γραφείου μας ή follow στο Ιnstagram: @cosyhouse_realestate
Eιδική Διευκρίνηση: Οι πληροφορίες της παραπάνω αγγελίας βασίζονται σε στοιχεία που έχει δώσει ο εντολέας - ιδιοκτήτης στο γραφείο μας. Τυχόν τυπογραφικά λάθη ή η αλλαγή της τιμής χωρίς την ενημέρωσή μας δεν οφείλεται σε εμας.