Βρίσκεται σε πολύ ωραίο σημείο, στη Νέα Φιλοθέη, 50 μ. από το πάρκο Ελευθερίας, σε ήσυχο δρόμο. Είναι στον τελευταίο όροφο μικρής πολυκατοικίας 6 διαμερισμάτων. Στη πολυκατοικία έχει γίνει πλήρης ανακαίνιση εσωτερικά (είσοδος, ασανσέρ, αλουμίνια, βάψιμο) καινουργια μόνωση ταρατσας (hyperdesmo) έχει προγραμματιστεί ολική θερμοπροσοψη/βαψιμο του κτιρίου από Σεπτέμβριο. Στο διαμέρισμα έχει γινει ολική ανακαίνιση η οποία περιλαμβάνει: αλλαγή κουφωμάτων, αυτονομία θέρμανσης αερίου, ηλιακός, μπάνιο, κουζίνα, ντουλάπες, πόρτες, συναγερμός, θυροτηλέφωνο με κάμερα, τρίψιμο - γυάλισμα πατωμάτων, βάψιμο. Η κουζίνα και το έπιπλο μπανιου είναι λευκα λακαριστα. Διαθέτει υπόγειο αποθήκη 8 τ. μ. και 1 θέση πάρκιν πιλοτής